La Liga

Unatoč tri poništena gola Real uvjerljivo slavio kod Elchea

Kraljevski klub nastavlja povećavati bodovnu prednost u La Ligi. U dvoboju vodeće i zadnje momčadi španjolskog prvenstva nogometaši Real Madrida s uvjerljivih su 3:0 slavili na gostovanju kod Elchea.
Sport / Nogomet | 19. 10. 2022. u 23:43 Bljesak.info

Vodeći pogodak za aktualne španjolske i europske prvake postigao je Federico Valverde u 11. minuti, nakon što je Karimu Benzemi zbog zaleđa poništen gol u šestoj minuti.

Uslijedilo je mučno razdoblje za Real, a posebno za Benzemu, jer su momčadi iz Madrida na intervenciju VAR-a poništena još dva pogotka, opet zbog zaleđa koje nije bilo vidljivo ljudskim okom.

U 26. minuti je Benzema asistirao Davidu Alabi, a u 61. minuti je opet pomislio da je postigao pogodak, no veselje je bilo kratkog vijeka.

Konačno, u 75. minuti je dobitnik Zlatne lopte mogao slaviti. Na dodavanje Rodryga pogodio je s ruba kaznenog prostora za 2:0.

Rodrygo je bio dodavač i u 89. minuti, kad je Marco Asensio postavio konačnih 3:0.