Serie A

Atalanta prosula 3:0 protiv Torina!

Već nakon 21 minute igre Atalanta je vodila 3:0, a strijelci su bili Iličić (14), Gosens (19) i Muriel (21). Ipak, to nije bilo dovoljno za tri boda...
Sport / Nogomet | 06. 02. 2021. u 18:55 Bljesak.info

Nogometaši Atalante propustili su čak tri gola prednosti u dvoboju 21. kola talijanske Serie A i osvojili samo bod na domaćem terenu odigravši 3:3 (3:2) protiv Torina.

Gosti su do kraja prvog poluvremena dvaput zatresli mrežu domaćina, a strijelci su bili Belotti (42) i Bremer (45+1). Bod Torinu donio je Bonazzoli golom u 84. minuti.

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić ušao je u 85. minuti za Atalantu, a 86. je zaradio žuti karton. Nešto ranije (81.) Amer Gojak je ušao na strani Torina.

Spezia je iznenađujuće došla do pobjede 2:1 (1:1) na gostovanju kod Sassuola, što joj može biti ključno u borbi za opstanak.

Domaće je u vodstvo doveo Caputo u 25. minuti, a u 39. minuti je udarcem glavom izjednačio hrvatski U-21 reprezentativac Martin Erlić. Pobjedu Speziji donio je Gyasi u 78. minuti.

U kasnijem terminu susret su započeli Juventus i Roma, a još se sastaju Genoa i Napoli. Ostali susret na rasporedu su u nedjelju.