Pala Fiorentina

Perišić i Barella odveli Inter na vrh Serie A

Inter je iskoristio dvije svoje šanse, najprije je zabio Barella, a u 52. minuti Ivan Perišić je povisio na konačnih 2:0.
Sport / Nogomet | 05. 02. 2021. u 22:57 Bljesak.info

Pobjedom nad Fiorentinom 2:0, Inter se barem privremeno vratio na vrh Serije A.

Nerazzuri su odigrali vrlo dobru utakmicu u Firenci. Iako su obje ekipe imale svojih prilika, igrači Intera ipak nisu dopustili domaćima da istinski dođu do izražaja.

Perišić je igrao do 80. minute kada ga je zamijenio Darmian. Marcelo Brozović odigrao je čitavu utakmicu za goste.

Inter je s nova tri boda došao do 47, jedan više od Milana koji će svoj susret 21. kola odigrati u nedjelju protiv Crotonea. Roma na trećoj poziciji zaostaje šest, a Juventus sedam bodova.