Iznenađenje u Londonu

Aston Villa iznenadila Tottenham

Tottenham je bez pobjede u posljednje dvije utakmice, a nakon petog poraza zauzima peto mjesto na ljestvici s 30 bodova.
Sport / Nogomet | 01. 01. 2023. u 17:46 Bljesak.info

Veliko iznenađenje se dogodilo danas u Londonu. Nogometaši Aston Ville pobijedili su na gostovanju Tottenham 2:0. Tottenham je bio bolja momčad u prvom dijelu, međutim gosti su uspjeli sačuvati nulu. Onda je nakon pet minuta igre došla pogreška, Huga Llorisa koju je kaznio Emiliano Buendia.

Pobjedu je osigurao Brazilac Leiz golom u 73. minuti, nakon dobrog dodavanja Johna McGinna. Ivan Perišić je igrao do 88. minute za londonsku momčad, a u 57. minuti je promašio najveću šansu na utakmici.Aston Villa je nakon šeste prvenstvene pobjede 12. na tablici s 21 bodom. Tottenham je bez pobjede u posljednje dvije utakmice, a nakon petog poraza zauzima peto mjesto na ljestvici s 30 bodova.