bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Donedavno aktivni nogometaš

Alves ostaje na slobodi

Nekadašnja nogometna zvijezda Barcelone ne smije napuštati Španjolsku te se sudu mora javljati svakog petka.
10.04.2024. u 18:37
text

Dani Alves, donedavno aktivni 40-godišnji brazilski nogometaš, ostaje na slobodi nakon što je sud u Barceloni, tijekom srijede, odbio žalbu na njegovo privremeno puštanje iz zatvora uz plaćenu jamčevinu, javlja francuska agencija AFP, a prenosi Hina.

U veljači ove godine sud u Barceloni je osudio trofejnog nogometaša na četiri i pol godina zatvorske kazne zbog silovanja žene u jednom noćnom klubu, u noći s 30. na 31. prosinca 2023. godine. Alves je pušten na slobodu 25. ožujka nakon što je uplaćena jamčevina u iznosu od milijun eura.

Na takvu odluku su se žalili tužiteljstvo i odvjetnički tim građanske stranke predvođen Esterom Garcijom, ali je njihova žalba odbijena i Brazilac ostaje na slobodi.

Nakon uplaćene jamčevine sud je Alvesa pustio na slobodu, ali mu i pritom oduzeo obje putovnice koje posjeduje, brazilsku i španjolsku. Nekadašnja nogometna zvijezda Barcelone ne smije napuštati Španjolsku te se sudu mora javljati svakog petka.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO