Serie A

AC Milan i Lazio upisali pobjede

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 14. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je kao domaćin svladao Frosinone sa 3-1 (1-0).
Sport / Nogomet | 02. 12. 2023. u 23:35 Bljesak.info

Milan je ka pobjedi poveo Jović (43) golom pred kraj prvog poluvremena, da bi pitanje pobjednika praktički riješio Pulišić (50) početkom nastavka.

Tomori (74) je povisio na 3-0 prije no što je Brescianini (82) ublažio poraz Frosinonea.

Najzanimljiviji trenuci OVDJE

Treći Milan sada ima 29 bodova, četiri manje od vodećeg Juventusa, a tri manje od drugog Intera koji u nedjelju gostuje kod Napolija. Frosinone je 11. sa 18 bodova.

Rimski Lazio slavio je minimalnim rezultatom 1-0 protiv Cagliarija.

Već u 8. minuti za vodstvo je pogodio Pedro na dodavanje Lazzarija, a ispostavilo se da je to i konačni rezultat utakmice.

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Milan Badelj upisao je asistenciju u 1-1 (1-0) domaćem remiju Genoe protiv Empolija.

Badelj je u 37. minuti proslijedio loptu do Malinovskog koji je snažnim udarcem s više od 20 metara doveo Genou u vodstvo. Na konačnih 1-1 poravnao je Cancellieri u 67. minuti.