Raspad u trećoj

Zrinjski nemoćan protiv Borca, Banjalučani rutinski kroz Mostar

U okviru osmog kola domaćeg košarkaškog prvenstva banjalučki Borac očekivano je svladao HKK Zrinjski u Mostaru sa 87:66.
Sport / Košarka | 09. 12. 2021. u 19:30 S.B. | Bljesak.info

Banjalučki Borac ostao je na stopostotnih 7-0 i nakon utakmice u Mostaru, a Zrinjski je nakon novog poraza (66:87), šestog uzastopnog, sada na omjeru 1-6.

Protiv puno iskusnije i kvalitetnije momčadi domaćin se držao donekle u prvom poluvremenu, nakon kojeg su gosti vodili s pet koševa razlike (38:33). No, sredinom treće četvrtine Borac je napravio 15:0 seriju, otišao na plus 22 (63:41) i tu riješio pitanje pobjednika.

Bljesak.info / Josip Naletilić i Radoš Šešlija

Kod Zrinjskog se istaknuo Josip Naletilić s 22 koša, Mile Čović je dodao 12 poena i sedam skokova, a Omar Pajić 13 koševa. Kod gostiju su po 13 koševa imali Diante Baldwin, Stefan Kenić i Đorđe Pažin.

Bljesak.info / Diante Baldwin

HKK Zrinjski bi u idućem kolu trebao gostovati u Zenici kod Čelika, ali koji je u velikim problemima i koji je ostao bez trenera i glavnih igrača.