Samo četiri utakmice

Okoro sa sirenom, Zubac skakački raspoložen

Iako su Cavsi bili poprilično oslabljeni sa svega devet igrača u rosteru, na kraju su uspjeli savladati Netse. Imali su domaći vodstvo 114:113, ali je onda svoj komadić slave za jednu noć ugrabio Isaac Okoro tricom za slavlje gostiju.
Sport / Košarka | 24. 03. 2023. u 10:26 Bljesak.info

LA Clippersi trenutačno drže peto mjesto na Zapadu s omjerom 39:35, ali su njihove šanse u play offu nagla pale nakon neugodne ozljede Georgea. Ipak i bez njega su uspjeli savladati Oklahomu relativno lako 127:105, uzvrativši istom protivniku za poraz od prije dva dana. Ivica Zubac još jednom je bio najbolji skakač Los Angeles Clippersa.

Hrvatski je košarkaš za 24 minute na terenu upisao 10 skokova, od čega devet obrambenih, te ubacio šest poena (šut 2/3), uz dvije blokade te po jednu asistenciju i jednu izgubljenu loptu. Najbolji u redovima Clippersa bio je ponovno Kawhi Leonard, koji je postigao 32 poena te po šest skokova i asistencija. Oklahoma je opet imala standardnog dobrog u posljednje vrijeme Gilgeous-Alexandera koji je susret završio s 30 poena na svom kontu.

Iako su Cavsi bili poprilično oslabljeni sa svega devet igrača u rosteru, na kraju su uspjeli savladati Netse. Imali su domaći vodstvo 114:113, ali je onda svoj komadić slave za jednu noć ugrabio Isaac Okoro tricom za slavlje gostiju. Donovan Mitchell kod Cavsa običajno dobar s 31 poenom, prvi koji ga je pratio po broju poena je Evan Mobley (26). Brooklyn je imao Mikala Bridgesa (32 poena) i Spencera Dinwiddieja (25).

Briljantnu večer imao je 25-godišnji Brandon Ingram, drugi pick drafta 2016., koji je svojim prvim triple-doubleom u karijeri predvodio New Orleans Pelicanse do slavlja nad Charlotteom (115:96). Za 34 minute ostvario je učinak od 34 poena, 11 skokova i 10 asistencija. Pelicansi još uvijek gaje nadu da bi mogli uhvatiti play inn.