Amal Clooney pridružila se suprugu Georgeu Clooneyu na crvenom tepihu Venecijanskog filmskog festivala na premijeri njegova filma Wolfs.
Uz Clooneya, u filmu redatelja Jona Wattsa glavnu ulogu ima Brad Pitt, a glumci glume rivalske profesionalne kriminalce u akcijskoj komediji, piše Zadovoljna.hr.
Iako su Pitt i Clooney bili u centru pozornosti, dio pažnje ukrala je i divna Amal koja je za ovu prigodu odabrala dugu žutu haljinu modne kuće Versace.
Nježno žuta haljina s tankim naramenicama, napravljena od mrežastog materijala, u gornjem dijelu prati liniju tijela, dok se donji dio blago širi prema dnu i završava kratkim šlepom.
Lijepoj odvjetnici za ljudska prava haljina je stajala kao salivena. Kosu je ostavila raspuštenu, s razdjeljkom sa strane, a elegantno izdanje upotpunila je bisernim naušnicama.
U ruci je nosila clutch torbicu modne kuće Judith Leiber.
Korisnike društvenih mreža ovo izdanje je oduševilo. Neki su zaključili da ih lijepa Amal svojom elegancijom podsjeća na Grace Kelly.