Prilika za posao

DEMA&S d.o.o. Mostar raspisuje Natječaj za radna mjesta

Gospodarstvo / Promo | 14. 01. 2022. u 08:00 Promotivni tekst

S ciljem jačanja našeg tima, a zbog povećanog obima posla, raspisujemo natječaj za sljedeće radno mjesto:

- ELEKTROINŽINJER (m/ž)

Opis radnog mjesta:

· Prikupljanje i obrada ponuda za radove i opremu;

· Izrada tehničkih rješenja;

· Kalkulacija i obračun izvedenih radova i materijala.

· Komunikacija sa kooperantima/ponuđačima;

· Izrada i kontrola tehničke dokumentacije za gradilišta;

· Vođenje potrebne dokumentacije za gradilišta (građevinski dnevnik i građevinska knjiga);

· Izrada izvedbenih projekata i projekata izvedenog stanja za električne instalacije jake i slabe struje;

· Pregled, ispitivanje električnih instalacija i izrada prateće dokumentacije;

· Rad sa mjernim instrumentima;

· Ostali poslovi vezani za izvođenje elektro radova na terenu.

Traženi uslovi:

Pored općih uslova predviđenih Zakonom, potrebno je da kandidat ispunjava i sljedeće uslove:

· Završen elektrotehnički fakultet – odsjek elektroenergetika;

· Poznavanje rada na računaru (AutoCAD, MS OFFICE itd.);

· Poznavanje engleskog jezika;

· Sposobnost timskog rada i dobre komunikacijske vještine;

· Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač;

· Poželjno posjedovanje stručnog ispita.

- ELEKTRIČAR

- Stručna sprema: KV, VKV, Srednja stručna sprema;

- Vozačka dozvola: B.

Od kandidata tražimo:

- orijentiranost prema cilju i rezultatima;

- kolegijalnost i spremnost na timski rad;

- spremnost na preuzimanje inicijative i odgovornosti.

Prijave sa biografijom i dokazima o ispunjavanju uslova iz Konkursa možete dostaviti:

Lično ili putem pošte na adresu: DEMA&S d.o.o. MOSTAR, Vrapčići bb, 88113 Mostar, putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS"

Putem e-maila: [email protected]

Informacije na broj: 036 557 158

Datum objave: 13.1.2022.

Radno mjesto: Mostar

Trajanje oglasa: 15 dana (od dana objave konkursa)