bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
NAJNOVIJE
Odvjetnik obitelji Memić i Dragičević

Šuškanja - Ifet Feraget bi mogao biti kandidiran za člana Predsjedništva BiH

Ifet Feraget kaže kako mu je sama informacija ukazivanje časti, jer je njegova borba za uspostavu sustava u pravosuđu izazvala simpatije kod ljudi.
15.09.2021. u 14:40
text

Odvjetnik obitelji Memić i Dragičević Ifet Feraget izjavio je da je čuo kako postoji mogućnost da bude kandidiran za člana Predsjedništva BiH na sljedećim izborima.

''Još uvijek nisam ni od koga dobio službenu potvrdu. Kada je dobijem znam kako ću se odrediti, ali do tada ne bih želio da licitiram time u javnosti, tako da sada ne želim govoriti kakv će biti moj stav ako dobijem takvu ponudu'', kazao je Feraget za Oslobođenje.

Samo informacijom, kaže ukazana mu je velika čast.

''Ja to tumačin na način da je moja borba za uspostavu sistema u pravosuđu izazvala simpatije kod ljudi. Sretan sam zbog toga i ponavljam da je to velika čast za mene'', prokomentirao je Feraget.

Podsjećamo, prije nekoliko dana pojavila se informacija da bi Feraget mogao biti zajednički kandidat za člana Predsjedništva BiH SDP-a i NiP-a.

 

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO