Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Mostarski sajam

Buhač na Podravkinoj večeri: Unatoč krizama, gospodarstvo uvijek pronađe put

I ove smo godine, u danima održavanja mostarskog Sajma gospodarstva, svjedoci novih partnerstava, poslovnih dogovora i novih zamisli koje nas ohrabruju kao valjan smjer prema boljoj budućnosti za naše podneblje, naše ljude i našu zajednicu.
15.04.2026. u 07:44
text

U sklopu Međunarodnog sajma gospodarstva u Mostaru, u hotelu Mostar održana je tradicionalna Podravkina večer, u zajedničkoj organizaciji tvrtke Podravka i Koprivničko-križevačke županije. Svečanost je, kao i svake godine, okupila nekoliko stotina visokih uzvanika iz gospodarskog i političkog života obaju prostora, a pozdravnim se govorom nazočnima obratila predsjednica Vlade Hercegovačko-neretvanske županije Marija Buhač.

''Ovu ću prigodu posebno iskoristiti kako bih poručila kako me raduje što, unatoč svim izazovima, ali i ozbiljnim krizama koje nas uznemiruju na globalnoj razini, gospodarstvo i gospodarstvenici uvijek pronađu putove susreta, suradnje i nadvladavanja poteškoća pred kojima se nađu", poručila je Buhač.

Navela je kako je i ovogodišnji sajam, još jedan dokaz novih partnerstava, poslovnih dogovora i novih zamisli koje ohrabruju.

Upravo to je označila kao valjan smjer prema boljoj budućnosti za ovo podneblje, ljude i zajednicu.

"U čvrstoj vjeri u ljude okupljene pod ovim krovom, kako gospodarstvenike, tako i nositelje političke odgovornosti i u Bosni i Hercegovini i u Republici Hrvatskoj, ne dvojim kako ćemo taj smjer svi zajedno znati slijediti i postaviti temelje novom snažnom gospodarskom zamahu i razvitku koji takve iskorake neupitno prati'', poručila je Buhač, poželjevši gostima kako iz Mostara i Hercegovačko-neretvanske županije ponesu lijepe uspomene, ali i zametke novih razvojnih projekata.

Kako je izgledao prvi dan Sajma pogledajte u našoj bogatoj fotogaleriji. 

POVEZANO