Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
"Vidimo se u autobusu!"

Mostar Bus uvodi posebnu liniju za Međunarodni sajam

Iz Mostar Busa navode kako je za korisnike ove linije osigurana dodatna pogodnost u vidu osvježenja, kao i grickalica tijekom vožnje.
14.04.2026. u 15:15
text

Mostar Bus uvodi posebnu liniju za vrijeme održavanja Međunarodnog sajma gospodarstva Mostar 2026, s ciljem olakšavanja prijevoza posjetitelja i izlagača.

Kako je najavljeno, sajamska linija prometovat će kao redovna linija broj 2, uz dodatna prilagođavanja povećanim potrebama tijekom trajanja sajma.

Vozni red autobusa
Foto: Screenshot / Vozni red autobusa

Putnicima će biti omogućen jednostavan i brz dolazak do sajamskog prostora, povezivanje s ključnim lokacijama u gradu, kao i učinkovit i siguran prijevoz tijekom svih dana trajanja sajma.

Iz Mostar Busa navode kako je za korisnike ove linije osigurana dodatna pogodnost u vidu osvježenja, kao i grickalica tijekom vožnje.

Iz tvrtke poručuju kako je cilj ove usluge olakšati kretanje kroz grad te omogućiti posjetiteljima da bez poteškoća sudjeluju u sajamskim aktivnostima.

"Vidimo se u autobusu!", naglasili su.

POVEZANO