bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Ilići

Mostar: Vrećama pregradili tok Radobolje

''Izašli smo na teren i zatekli 16 vreća koje je netko postavio, a nadamo se kako će policija izaći na teren i utvrditi i tko je krivac''.
21.06.2022. u 13:58
text

Pregrađen tok rijeke Radobolje u Ilićima scena je koju su jutros zatekli stanovnici tog naselja.

Kako su za Bljesak.info potvrdili iz ribočuvarskog društva, zasad nepoznata osoba pregradila je tok rijeke Radobolje, te su nam kazali kako su kontaktirali policiju koja bi trebala izaći na teren.

''Nismo pronašli nikakve mreže. Pronašli smo par boca varikine uz Radobolju, no kvaliteta vode nije promijenjena. Izašli smo na teren i zatekli 16 vreća koje je netko postavio, a nadamo se kako će policija izaći na teren i utvrditi i tko je krivac''.

Također, iz USR Neretva 1933 Mostar kazali su nam kako se konstantno radi o istim pojedincima te da je potrebno više ribočuvara koji će patrolirati na području rijeke Radobolje kako bi se poradilo na njenoj zaštiti.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO