bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Dvoje ozlijeđenih

Mostar: Dva sudara u pola sata, dvije osobe ozlijeđene

23.05.2016. u 11:40
text

Dvije osobe su ozlijeđene u prometnoj nesreći koja se dogodila oko 10 sati na magistralnoj cesti M-17, u naselju Šehovina.

Kako se saznaje iz MUP-a HNŽ, u ovoj prometnoj nesreći s većom materijalnom štetom sudjelovali su osobni automobili Passat i Opel Astra, te su dvije suputnice u oba vozila zadobile lakše tjelesne ozljede.

Zbog ovog sudara, na magistralnoj cesti došlo je do stvaranja većih gužvi u prometu, a policijski službenici su promet regulirali naizmjeničnim propuštanjem vozila.

Oko 10:30 sati na mostarskom Bulevaru došlo je do lakše prometne nesreće u kojoj su sudjelovali Golf 2 i Mercedes.

Oba vozila su se kretala iz smjera grada prema jugu, te je neposredno prije semafora kod Franjevačke crkve došlo do sudara, kada je Mercedes udario u stražnji dio Golfa.

Na automobilima je nastala znatna materijalna šteta, dok ozlijeđenih nije bilo. Zbog ove prometne nesreće došlo je do stvaranja većih gužvi u smjeru juga. U oba sudara očevid su uradili službenici PU Mostar.

comment icon
svi komentari (0)