Pitali smo
Vijećnici o parkingu, ostavci direktora i nižim cijenama...
"Želimo znati kakvo je stvarno stanje i kakvi su problemi i da ih riješimo ako postoje kako ne bi patio ni Mo Parking ni proračun grada, ali i da ne budu oštećeni građani koji su dosad plaćali parking karte", pojasnio je Bubalo.