Odlična utakmica ''Plemića''

Zrinjski srušio Vogošću i pobjegao iz opasne zone

''Plemići'' u se ovom pobjedom sigurno odmaknuli od opasne zone ispadanja, a u slučajnu pobjede protiv Sloge u sljedećem kolu približili bi se čak borbi za doigravanje.
Sport / Rukomet | 16. 02. 2019. u 21:25 Bljesak.info

Rukometaši Zrinjskog pobijedili su Vogošću 30:28 u susretu 14. kola Premijer lige BiH igranom u dvorani ''Bijeli Brijeg'' u Mostaru.

Mostarci su furiozno otvorili susret serijom 4:0 te su kasnije vodili i pet pogodaka razlike, no gosti iz Vogošće su do poluvremena smanjili zaostatak na -2 (15:13).

Gosti su bolje otvorili u nastavku susreta te su preokrenuli i poveli, no obrana Zrinjskog se posložila te je na krilima sjajnog vratara Kozine zatvorila vrata protivničkim rukometašima. Zrinjski je tako uspio ponovno povesti te je na kraju slavio jako važnu pobjedu.

Mladen Bošković s 12 pogodaka predvodio je mostarsku momčad. Džeba je dodao šest, Grgić pet, a Mandarić četiri pogotka. Kod gostiju je s osam pogodaka najraspoloženiji bio Almir Osmanhodžić.

HMRK Zrinjski: Džidić, Doko 1, Perić, Bošković 12, Čule, Mandarić 4, Šaravanja, Kozina, Primorac, Vučina, Ivanović, Babić, Marić 2, Kožulj, Grgić 5, Džeba 6.

RK Vogošća: Geko 2, Čorbo 1, Čičkušić 5, Kadrić 1, Kreso 4, Gavrić, Efendić, Mimić, Ivanković, Bečić, Jelačić 2, Zahirović, Osmanhodžić 8, Bosić, Stojanović 5.