Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
HMRK Zrinjski

Rukometaši Zrinjskog imaju dva cilja - ostanak u ligi i stabilizaciju kluba

Zrinjski u nastavku sezone očekuje nešto lakši raspored u prvenstvu, a u klubu se nadaju kako, uz dobre pripreme, mogu napraviti dobar temelj za nastavak sezone.

Rukometaši Zrinjskog prvi dio prvenstva završili su na sredini ljestvice sa 17 osvojenih bodova. Situacija za ovaj klub nije izgledala bajno u početku sezone, odlasci nekoliko nositelja igre i trenera odrazili su se na momčad.

Ipak, iz utakmice u utakmicu Zrinjski se stabilizirao, a momčad je, pod trenerom Darijem Pušićem, rasla.

''Ulazimo u nove pripreme 6. siječnja. Radit ćemo u početku pojačanim ritmom, a već nas 19. siječnja očekuje zaostala utakmica Kupa s Maglajem. Iz prvog susreta imamo dva gola prednosti. Ta će nam utakmica inače, uz natjecateljski karakter, u ovim pripremama dobro doći kao i provjera za prvenstvo. Promjene u našem igračkom kadru ne očekujemo. Imamo mladu i potentnu domaću momčad, njima vjerujemo i s tim kadrom ući ćemo u nastavak prvenstva. Isto tako nije bilo najavljenih odlazaka'', kazao je za Večernji list trener Zrinjskog Dario Pušić.

U pripremnom dijelu sezone Mostarci će nastojati podići mogućnosti svojih igrača. U međuvremenu će biti dogovoreno i nekoliko prijateljskih utakmica. Nastavak prvenstva planiran je za sredinu veljače.

''Cilj nam je u nastavku sezone izboriti ostanak u Premijer ligi te financijski stabilizirati klub. Čeka nas velik posao. Osim toga, na ljestvici nisu nedostižna mjesta koja vode u doigravanje. Nastojat ćemo dati sve od sebe i u Kupu. Nastojat ćemo iskoristiti svaku priliku za bolji rezultat i plasman od onog koji smo postigli u prvom dijelu'', dodao je Pušić.

Zrinjski u nastavku sezone očekuje nešto lakši raspored u prvenstvu, a u klubu se nadaju kako, uz dobre pripreme, mogu napraviti dobar temelj za nastavak sezone.

POVEZANO