Kakav rezultat: 47:12 za Švedsku!

Švedski rukometaš postigao 10 golova u jednom poluvremenu

Lijevo krilo švedske reprezentacije Hampus Wanne, igrač Barcelone, bio je nezadrživ, rešetajući mrežu Urugvaja s krila, iz sedmeraca i kontri. Zaustavio se na okruglih 10 komada u poluvremenu.
Sport / Rukomet | 16. 01. 2023. u 22:22 Bljesak.info

Treće kolo skupine C Svjetskog rukometnog prvenstva donijelo je sraz domaćina Švedske i dosta skromnije ekipe Urugvaja.

Znalo se da će to biti igra mačke i miša, da će Šveđani upisati uvjerljivu pobjedu protiv nedoraslih Urugvajaca, a ova je susret ponudio i jedan raritet: Hampus Wanne postigao je deset pogodaka za jedno poluvrijeme. Bio je to i njegov ukupni skor na ovoj utakmici.

Lijevo krilo Šveđana, igrač Barcelone, bio je nezadrživ, rešetajući mrežu Urugvaja s krila, iz sedmeraca i kontri. Zaustavio se na okruglih 10 komada u poluvremenu koje su Šveđani riješili u svoju korist sa 25:8.

Konačni rezultat glasio je visokih 47:12 u korist Švedske.