EURO 2020.

Španjolska lagano protiv Češke

Češka se držala prvih petnaestak minuta, a onda su aktualni europski prvaci pojačali tempo te povećavali prednost slavivši na kraju sa šest pogodaka razlike.
Sport / Rukomet | 16. 01. 2020. u 17:45 Bljesak.info

Rukometaši Španjolske pobijedili su Češku 31:25 (14:9) u prvom susretu skupine 1 drugog kruga Europskog prvenstva.

Alex Dujshebaev i Angel Fernandez Perez sa po pet pogodaka predvodili su ''Furiju'' do četvrte pobjede na Europskom prvenstvu iz isto toliko utakmica, a njihov vratar Gonzalo Perez de Vargas upisao je 11 obrana. U reprezentaciji Češke sa sedam pogodaka izdvojio se Ondrej Zdrahala dok je vratar Tomaš Mrkva zabilježio 13 obrana.

Od 18:15 sati u skupini 1 sastaju se domaćin Austrija i Hrvatska dok od 20:30 sati igraju Bjelorusija i Njemačka.