Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Premier liga (ž)

Katarina poražena, Zrinjski uvjerljiv kod Hrasnice

03.11.2012. u 21:31
text

Rukometašice Katarine nisu uspjele povezati dvije pobjede u Premijer ligi Bosne i Hercegovine za rukometašice kojima bi se približile osiguranju ostanka u ligi.

U susretu šestog kola prvenstva rukometašice Sanje Bajgorić izgubile su na svom parketu od Krivaje iz Zavidovića 18:24. Kvalitetnije gošće od samog početka su diktirale igru i već na poluvremenu imale osjetnu prednost (17:8) koju su držale do konačne pobjede 24:18.

U ovom kolu visoku pobjedu ostvarile su rukometašice Zrinjskog koje su popravljale statistiku kod Hrasnice. Razlika u kvaliteti bila je više nego očita, pa je i konačnih plus 19 (42:23) za gošće iz Mostara bilo više nego očekivano.

Od rezultata 6. kola izdvajamo iznenađujuće nizak poraz (21:22) mladih rukometašica Ljubuškog kod aktualnog prvaka Borca u Banja Luci.