Državno prvenstvo u Jastrebarskom

Tri prvaka države za karate klub Zrinjski

U konkurenciji 680 natjecatelja i 69 klubova karate klub Zrinjski nastupio je sa 13 natjecatelja i osvojio 7 odličja.
Sport / Ostali sportovi | 17. 10. 2022. u 10:20 Bljesak.info

U subotu i nedjelju 15 i 16. listopada 2022. u Jastrebarskom je održano državno prvenstvo u karateu za mlađe uzraste.

Centralni događaj sezone i turnir za koji su se svi spremali i za koji su tempirali formu.

U konkurenciji 680 natjecatelja i 69 klubova karate klub Zrinjski nastupio je sa 13 natjecatelja i osvojio 7 odličja. Prvaci Hrvatske u svojim kategorijama su postali Anđela Ćorić, Antonio Palameta i Ivan Talić.

Srebreno odličje je osvojila Iva Zrno a brončana odličja su osvojili Lara Pehar, Kristijan Palameta i Lovro Čale.

Rafaela Ćorić, Ana Zrno, Andro Trolić i Ivan Miličević su izgubili u borbama za 3. mjesto i ostali na korak do odličja. Ovaj put su odlučivali detalji.

Vrhunski rezultati za vrhunac sezone za koji su se natjecatelji zajedno sa trenerima pripremali kroz treninge i turnire u protekla 2 mjeseca.

Ovaj rezultat je još jedna potvrda vrhunskog rada trenerskog tima Karate kluba Zrinjski Mostar i škole karatea Karate Kluba Zrinjski.

Napomena da upis novih članova u školu karatea traje i dalje. Upisati se možete u dvorani ekonomske škole (ulaz od MUP-a) ponedjeljkom i četvrtkom od 18:45-19:45, a sve dodatne informacije možete dobiti na broj telefona 063 332 055.