Lajović ga nadigrao

Šok za Đokovića: Poražen na turniru u Banja Luci

Novak Đoković poražen je u četvrtfinalu ATP turnira u Banja Luci - bolji od njega bio je sunarodnjak, 70. tenisač svijeta, Dušan Lajović rezultatom 6:4, 7:6.
Sport / Ostali sportovi | 21. 04. 2023. u 22:36 Bljesak.info

Tridesetdvogodišnji Lajović imao je dva breaka u prvom setu, Đoković je jednom uspio napraviti rebreak, ali ne i drugi put tako da je Lajojić kod vodstva 5-4 uspješno servirao za prvi set u svoju korist.

U tie-breaku drugog seta Đoković je imao tri vezane set-lopte, no Lajović je osvojio pet poena u nizu te kreirao senzaciju.

Lajović će u polufinalu igrati protiv pobjednika susreta u kojem su igrali još jedan srpski igrač Miomir Kecmanović i Čeh Jiri Lehečka, a završilo je 7-5, 6-0 u korist Kecmanovića.

Prvi polufinalni par u Banjoj Luci čine Slovak Alex Molčan i drugi nositelj Andrej Rubljov. Molčan je u četvrtfinalu svladao Lasla Đerea, a Rubljov Damira Džumhura.