Međunarni turnir u karateu

Osam odličja za karate klub Zrinjski na turniru u Sarajevu

Na turniru je nastupilo 450 natjecatelja iz 50 različitih klubova.
Sport / Ostali sportovi | 09. 05. 2022. u 16:44 Bljesak.info

Karate klub Zrinjski je osvojio 8 odličja raznog sjaja na međunarodnom turniru u karateu – 21. Novogradski internacionalni festival karatea, održanom u subotu u Sarajevu.

Na turniru je nastupilo 450 natjecatelja iz 50 različitih klubova. Karate klub Zrinjski je nastupio sa 12 natjecatelja i osvojio 8 odličja raznog sjaja.

Zlatna odličja u svojim kategorijama su osvojili Anđela Ćorić, Dora Rezić i Ivan Talić. Srebrena odličja su osvojili Lara Pehar, Iva Zrno i Patrik Bohm a brončana Karlo Raspudić i Petra Bandić.

Svi natjecatelji su radili odličan karate ali za sve nije bilo mjesta na pobjedničkom postolju.

Trener Matko je posebno izdvojio odličan rezultat Dore Rezić koja pokazuje vrhunsku formu koja će joj biti potrebna sljedeći vikend kad se održava odlučujući turnir kvalifikacija za odlazak na europsko prvenstvo u Prag.