Međunarodni turnir

Karate klub ''Student'' iz Mostara osvojio 7 novih medalja

U kategoriji kate Ajla Zulović je osvojila broncu.
Sport / Ostali sportovi | 05. 04. 2022. u 10:58 Bljesak.info

S Međunarodnog karate turnira ''Banja Luka open 2022'', natjecatelji Univerzitetskog karate kluba ''Student'' iz Mostara vratili su se sa sedam medalja.

Turnir je održan proteklog vikenda, a nastupilo je ukupno 850 natjecatelja iz šest država.

U kategoriji kate Ajla Zulović je osvojila broncu, a Omar Šito je u istoj kategorji završio na 5. mjestu, dok je  Ruslan Ćorajević izborio mjesto broj 7.

Kenan Šarić je kategoriji kumite zablistao na prvoj poziciji, te se tako u Mostar vratio sa zlatom.

U istoj kategoriji Anel Tanović juniori -68kg osvojio je bronzanu medalju, a Kenan Šarić borbe seniori -84kg također se okitio broncom.

Danin Kazić u kategoriji kumite, borbe 13 godina -55kg završio je kao treći s broncom. U istoj kategoriji Naser Sakoč borbe 12 godina +52kg uspio je izboriti 5. mjesto.

Medalje su ostvarene i u ekipnim natjecanjima.