Karate

Odlični nastupi karataša iz Širokog Brijega, žetva medalja u Ljubuškom i na Ilidži

Odličan vikend je iza članova Karate kluba Široki Brijeg.
Sport / Ostali sportovi | 06. 03. 2022. u 19:06 Bljesak.info

Odličan vikend je iza članova Karate kluba Široki Brijeg. Oni su na Ligi Hercegovine u subotu izborili 21 medalju, a danas su na Međunarodnom turniru Ilidža Open osvojili pet medalja.

Karate klub Široki Brijeg u subotu je nastupio na 1. Kolu lige Hercegovine u Ljubuškom u organizaciji Karate kluba Ljubuški.

''Na ligi je nastupilo preko 300 natjecatelja te smo u ukupnom poretku zauzeli visoko drugo mjesto. Naš klub je nastupio sa 24 natjecatelja koji su osvojili 21 medalju'', rekli su iz KK Široki Brijeg.

Andrijana Marusic

Ekipno cure (Iva Maric, Klara Lovric, Marija Ivankovic)
Ekipno muški  (Viktor Kvesic, Valentino Sliskovic, Matej Zeljko, Karlo Spajic te Bozo Loncar)

Katja Pavkovic

U nedjelju su članovi Karate kluba Široki Brijeg nastupili na najjačem turniru u BiH Ilidža Open, koji je okupio 1012 natjecatelja iz 87 klubova koji su došli iz sedam država.

Karate klub Široki Brijeg je nastupio sa osam natjecatelja te osvojio pet medalja.