Treće mjesto

Karate klub Široki Brijeg odličan na turniru 4. Mostar Open

Karataši kluba Širokog Brijega nastupili su danas na 4. Mostar Open u Mostaru. Zabilježili su odličan rezultat te zauzeli 3. mjesto.
Sport / Ostali sportovi | 13. 11. 2021. u 17:25

Karataši kluba Širokog Brijega nastupili su danas na 4. Mostar Open u Mostaru. Zabilježili su odličan rezultat te zauzeli 3. mjesto u ukupnom poretku od 40 klubova, te 6 država.

Čestitali su Karate kluba Bjelopoljac na odličnom turniru te odličnoj organizaciji. Na turniru je nastupilo oko 550 natjecatelja iz 40 klubova, te 6 zemalja.

Karate klub Široki Brijeg je nastupio sa 22 natjecatelja koji su osvojili 20 medalja, i to: