"9.BiH Valentino"

Odličan nastup Karate kluba Bjelopoljac u Tuzli

KK Bjelopoljac je nastupio sa svojih 6 takmičara u kategorijama kate pojedinačno, gdje su u konačnici osvojili 3 zlata, jedno srebro i dvije bronce.
Sport / Ostali sportovi | 31. 03. 2024. u 10:32 Bljesak.info

U SKPC-u Mejdan je u subotu bio domaćin Međunarodnog karate turnir "9.BiH Valentino" koji je ove godine okupio 550 takmičara iz 63 kluba , koji su došli iz 7 država okruženja.

Zlatne medalje su osvojili Kevro Dinn u dvije kategorije, Macić Iman , koja je dodala i jedno srebro.

Članovi Karate kluba Bjelopoljac se zahvaljuju svom sponzoru firmi ZASA d.o.o i direktoru Almiu Zlomužici na podršci

Narednog vikenda pred članovima ovog kluba je veliki 20 jubilarni " ULCINJ OPEN 2024 " Međunarodni karate turnir na kojem nastupa preko 1000 takmičara iz 10 država.