Super liga FBiH

Odbojkašice Čapljine poražene od Alipašinog polja

Iako su Čapljinke odlično otvorile utakmicu osvojivši prvi set, više od toga nisu mogle.
Sport / Ostali sportovi | 21. 10. 2018. u 13:30 Bljesak.info

Odbojkašice HOK Čapljine poražene su s 1:3 (25:22, 14:25, 17:25, 7:25) od OK Alipašino polje u susretu 3. kola Super lige Federacije BiH - skupina jug igranom u subotu u GSD Čapljina.

Utakmicu su domaće odbojkašice odlično otvorili osvojivši prvi set rezultatom 25:22.

No, u nastavku su stale. Drugi set gošće iz Sarajeva uvjerljivo osvajaju (14:25), a istom lakoćom osvojile su i treći set ove utakmice (17:25). Čapljinke su totalno pale u četvrtom setu te ga je Alipašino polje osvojilo rezultatom 25:7 za konačnih 3:1 u setovima.

Podsjećamo, bila je ovo prva domaća utakmica Čapljine nakon dva uvodna gostovanja.