Titula državnog prvaka

Mostarski Reflex nastavlja uspješnu sezonu

Hasan je u prvoj rundi u finalnom meču nokautom osvojio prvo mjesto, dok je Semir Špago u seniorskom polufinalnom meču u kategoriji -81, nakon veoma dobre borbe ostvario brončanu medalju.
Sport / Ostali sportovi | 18. 04. 2018. u 10:39 Bljesak.info

Državno prvenstvo u Kick boxu održano je na Palama proteklog vikenda. Mostarski Reflex nastupio je sa dva borca, a obojica su ostvarili zapažene rezultate. Hasan Gološ je u juniorskoj kategoriji do 71 kilogram osvojio zlatnu medalju i potvrdio titulu državnog prvaka.

Hasan je u prvoj rundi u finalnom meču nokautom osvojio prvo mjesto, dok je Semir Špago u seniorskom polufinalnom meču u kategoriji  -81, nakon veoma dobre borbe ostvario brončanu medalju.

Reflex se ovim uspjesima pridružio najuspješnijim klubovima borilačkih vještina u državi, a u narednom razdoblju nastavlja sa pripremama za nova natjecanja.

Natjecatelji, kao i treneri, posebnu zahvalnost iskazuju sponzorima koji ih prate i redovno podržavaju njihov rad.