Čestitke

Mostarska Neretva opet uspješna, ovoga puta u Boki Kotorskoj

Na turniru je nastupilo preko 400 natjecatelja iz 31 judo kluba iz Crne Gore, Bosne i Hercegovina, Albanije i Hrvatske.
Sport / Ostali sportovi | 22. 04. 2024. u 13:12 Bljesak.info

Proteklog vikenda judaši mostarske Neretve nastupili su na Međunarodnom judo turniru „XIX Judo Kup Kotora u gradu Kotoru. Na turniru je nastupilo preko 400 natjecatelja iz 31 judo kluba iz Crne Gore, Bosne i Hercegovina, Albanije i Hrvatske.

Mostarske galebice i galebovi osvojili su ukupno 4 odličja, od čega tri srebrene i jedna brončana medalja.

Srebrene medalje osvojile su: Jelena Ćeško do 52 kg, Gabrijela Previšić do 57 kg.  Ermin Gološ preko 73 kg. Brončanu medalju osvojio je Karlo Marić do 55 kg. Ovoga puta bez plasmana su ostali Antonio Aničić do 46 kg i David Zovko do 73 kg.

Oni su izgubili prvu borbu i nisu više imali popravnih borbi kako bi ostavili bolji dojam.

''Sve čestitke našim članovima koji su pokazali odlično znanje i sa dosta iskusnijim protivnicima. Nakon tunrira, galebice i galebovi obišli su stari grad Kotor, koji se od 1979. nalazi se na UNESCO-ovu popisu zaštićene svjetske kulturne baštine, te potom uživali uz obližnje plaže'', poručili su iz ovog kluba.