bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Irac se malo kockao

McGregor uložio milijun dolara na kladionici

McGregor je uložio na glavnu borbu večeri, meč između Alexa Pereire i Khalila Rountreeja Jr.-a, ali nije prognozirao pobjednika te borbe, nego je novac stavio na to da će borba biti okončana nokautom.
08.10.2024. u 10:56
text

Ako ne riskirate, nećete piti šampanjac - stoji u zadnjoj objavi Conora McGregora na društvenim mrežama, u kojoj se bivši UFC-ov prvak pohvalio zaradom od kladionice.

Naime, popularni Irac uložio je čak milijun dolara u jednu okladu, a sve oči bile su uprte u UFC 307 priredbu, koja se održala u Salt Lake Cityju. Vrtoglav iznos McGregor je uložio na glavnu borbu večeri, meč između Alexa Pereire i Khalila Rountreeja Jr.-a, ali nije prognozirao pobjednika te borbe, nego je novac stavio na to da će borba biti okončana nokautom.

Pereira je meč završio u četvrtoj rundi, čime je McGregoru donio zaradu od 200 tisuća dolara, a on se dobitkom pohvalio na društvenim mrežama i kao dokaz priložio fotografiju same uplate.

 

 

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO