Izborila finale

Lana ide po treće zlato

Naša plivačica je polufinalnu utrku završila na prvoj poziciji s vremenom 26,62.
Sport / Ostali sportovi | 08. 07. 2023. u 19:09 Bljesak.info

Najbolja bh. plivačica Lana Pudar u nedjelju će imati priliku osvojiti i treću zlatnu medalju na Europskom juniorskom prvenstvu u Beogradu. Naime, Pudar je izborila finale u disciplini 50 metara delfin.

Podsjetimo, je u prijepodnevnim satima Lana Pudar izborila polufinale, a sada i finale u disciplini 50 metara delfin/leptir na Eurospkom juniorskom prvenstvu u Beogradu, prenosi SportSport.ba

Finalna utrka na rasporedu je sutra od 18:05 sati, čime će Lana Pudar i završiti nastup u Beogradu, nadamo se s tri zlatna odličja oko vrata.

Podsjetimo, Lana Pudar ranije danas plivala je i finale u disciplini 200 metara delfin, osvojila zlatnu medalju i postavila novi europski rekord.

Prije toga, prije nekoliko dana, u disciplini na 100 metara delfin identičan učinak - zlatna medalja i europski juniorski rekord.

Ono što je iduće očekuje jest Svjetsko seniorsko prvenstvo koje će se održati u Japanu.

Nadamo se kako će u istočnu Aziju naša Pudar otputovati nakon i trećeg osvojenog zlata u Beogradu, a možda i trećeg europskog juniorskog rekorda, što da ne?