Zlatna Mostarka

Lana lovi novo zlato: Evo gdje možete gledati utrku

Finale je zakazano u 17:00 sati, a Lana će danas pokušati osvojiti svoje drugo zlato na Europskom juniorskom prvenstvu u Beogradu.
Sport / Ostali sportovi | 08. 07. 2023. u 15:02 Bljesak.info

Najbolja bh. plivačica Lana Pudar danas pliva u novom finalu na Europskom juniorskom prvenstvu koje se održava u Beogradu.

Fenomenalna Pudar je bila prva prošla kroz cilj u svojoj grupi s vremenom 2:09.58. U kvalifikacijama je ranije imala vrijeme 2:09.85, prenosi Avaz

Omogućen je i izravan prijenos utrke koju ćete moći pratiti putem YouTube linka na kanalu Swim Streaming.

Podsjetimo, sjajna Mostarka je osvojila zlatnu medalju u disciplini 100 metara delfin.