Berba medalja

Karataši Zrinjskog proteklog vikenda osvojili 9 medalja

Odličnim nastupima Zrinjski je osvojio 9 medalja od čega 4 zlata, 1 srebro i 4 bronce.
Sport / Ostali sportovi | 30. 10. 2023. u 18:24 Bljesak.info

Još jedan vikend je donio nova natjecanja i nove medalje za Karate klub Zrinjski iz Mostara.

''U subotu je naših 7 natjecatelja krenulo put Banja Luke gdje su nastupili na međunarodnom turniru koji je brojao gotovo 800 natjecatelja iz dvije države i 47 klubova'', navode iz kluba.

Zlatna odličja osvojili su Patrik Bohm, Petra Bandić, Ivan Talić i Dora Rezić. U svojoj kategoriji Filip Mikulić je za dlaku izgubio finalni meč pa je tako otišao kući sa srebrom oko vrata.

Brončana odličja osvojenim trećim mjestom su zaslužili Ivan Talić, Patrik Bohm, Ivano Detki i Željko Martinović.

''U nedjelju nakon prespavane noći naše karataše i karatašice je čekao novi izazov u Crnoj Gori u gradu Kotoru. Na međunarodnom turniru su naši Zrinjevci nastupili sa 6 natjecatelja a kući se vratili sa čak 10 odličja i to 7 zlata i 3 bronce'', dodaju.

Sjajni su bili Anđela Martinović i Ivan Talić koji su se kući vratili sa dva zlata u svojim kategorijama.

Zlato su još osvojili i Dora Smiljanić, Anđela Ćorić i Marija Mandić, dok su bronce ovaj put osvojili Lovro Čale, Dora Smiljanić i Anđela Ćorić u starijim uzrasnim kategorijama.

''Već sljedeći tjedan naše cure putuju na Kup Hrvatske, izborno natjecanje za Prvenstvo Balkana, dok mlađi dio ekipe putuje na Nevesinje Open'', dodaju iz kluba.

Karate klub Zrinjski vrši upis novih članova. Upis će se vršiti u Dvorani
ekonomske škole (ulaz preko puta MUP-a) od 01.09.2023. – 31.10.2023. godine podnedjeljkom i četvrtkom od 18:45 – 19:45.

''Za sve dodatne informacije potražite nas na Facebook stranici ''Karate Klub Zrinjski Mostar'' kao i na Instagram profilu karate.klub.zrinjski, te na broj telefona 063 – 332 – 055'', navode iz kluba.