Zagreb

Karate klub Široki Brijeg osvojio osam medalja na Kupu Hrvatske

Karate klub Široki Brijeg je osvojio osam medalja - jedno zlato, dva srebra, te pet bronci.
Sport / Ostali sportovi | 14. 04. 2024. u 20:45 Bljesak.info

Karate klub Široki Brijeg ovog je vikenda nastupio na Kupu Hrvatske koji je okupio oko 400 natjecatelja iz Hrvatske.

Zlatnu medalju osvojio je Ivan Karačić. Srebrne medalje osvojili su Luka Gilja i Tonćo Pavković, a brončane medalje osvojili su Toma Ćorić, Ana Lovrić, Stipe Hrkać, Mia Jelić i Matia Pavković.

Ekipu su vodili treneri Marin i Goran Hrkać te Robert Šaravanja, a sve troškove turnira snosio je Karate klub Široki Brijeg svojim članovima.

Upisi u Karate klub Široki Brijeg još uvijek su u tijeku, svaki utorak i četvrtak u 17:30 sati u dvorani Klanac pored kolodvora Miškić. Sve informacije na broj 063/211-211.

Na istom natjecanju Karate klub Široki osvojio je 8 medalja i to zlato, srebro i 6 bronci. Pobjednica kupa Hrvatske bila je Iva Kožul, srebrena je bila Petra Knezović, a brončani su bili Josip Ćužić, Marko Brkić, Mia Zovko, Patrick Pavlović, Petar Mandić i Patrik Galić.