Slavlje nad Neretvom

Hercegovina u Jablanici došla do prve gostujuće pobjede

Širokobriješka momčad tako je stigla do prve ovosezonske gostujuće pobjede te ukupno druge u dosadašnjem tijeku natjecanja.
Sport / Ostali sportovi | 18. 11. 2019. u 10:40 Bljesak.info

MNK Hercegovina pobijedila je MNKF Neretvu s 2:3 u susretu trećeg kola Prve futsal lige Federacije BiH igranom u nedjelju u Jablanici.

Hercegovina je u vodstvo došla u 6. minuti preko Mile Zelenike te se s tim rezultatom otišlo na odmor. U 22. minuti kapetan Mario Mikulić udvostručio je vodstvo, a tri minute kasnije domaći su smanjili zaostatak na 1:2.

Pitanje pobjednika rješeno je u 37. minuti kada je za 1:3 pogodio Ivan Vukoja. Neretva je u posljednjoj minuti uspjela ublažiti poraz te je završilo 2:3.

U 4. kolu Hercegovina će na Pecari u nedjelju,  24. studenog, u 18:00 sati dočekati MNK Čulin Mlin iz Livna.