Judo klub

Hercegovac uspješan u Vinkovcima i Beočinu!

U subotu je nastupio na natjecanju u Vinkovcima koje je okupilo preko 400 natjecatelja iz 9 država
Sport / Ostali sportovi | 17. 10. 2023. u 13:23 Bljesak.info

Judo klub "Hercegovac" proteklog je vikenda nastupio na dva međunarodna turnira.

U subotu je nastupio na natjecanju u Vinkovcima koje je okupilo preko 400 natjecatelja iz 9 država. Nera Šimunović s četiri pobjede osvojila prvo mjesto dok Mateo Novak je s dvije pobjede i porazom završio na trećem mjestu. Domagoj Bubalo je u najvećoj kategoriji sa tri pobjede i jednom porazom završio na trećem mjestu. Kata Živko i Mateo Lončar izgubili su u borbi za medalju te su natjecanje završili na 5.mjestu.

Nakon natjecanja u Vinkovcima, ekipa se zaputila prema Beočinu, na jedan od najjačih međunarodni judo turnira u Srbiji. Natjecanje je okupilo preko 550 natjecatelja iz 9 država i preko 50 judo klubova. Kata Živko osvojila je srebreno odličje.