Karate

Fantastičan Zrinjski na Grawe Kupu

Izvrsni rezultati kojima je zadovoljan i trener Marko koji je naglasio da je ovo odlična priprema za izborni turnir koji se idući tjedan održava u Poreču.
Sport / Ostali sportovi | 08. 11. 2021. u 09:27 Bljesak.info

Protekli vikend u Banja Luci održan je turnir Grawe Energija Kup koji je okupio više od 600 natjecatelja iz 65 klubova. Karate klub Zrinjski je nastupio sa tri natjecateljice koje su nastupile u 6 kategorija.

KK Zrinjski osvojio je 5 odličja.

Za juniorke do 53kg, zlatno odličje osvojila je Petra Bandić. Marija Mandić za kadetkinje preko 54kg osvojila je srebro, te broncu za juniorke preko 59kg. Dora Rezić nastupila je za juniorke do 48kg i osvojila srebro, dok je za seniorke do 55kg osvojila brončanu medalju.

Izvrsni rezultati kojima je zadovoljan i trener Marko koji je naglasio da je ovo odlična priprema za izborni turnir koji se idući tjedan održava u Poreču. Naglasio je da sa ovakvim karateom neće biti problema da se ostane na vrhu popisa putnika za Europsko Prvenstvo.