Odlični rezultati

Fantastičan Zrinjski na dva turnira osvojio 16 odličja

Tri natjecateljice, jedna bronca i jedno 5 mjesto pokazatelj su odličnih rezultata u jakoj konkurenciji.
Sport / Ostali sportovi | 15. 11. 2021. u 12:39 Bljesak.info

Protekli vikend u Mostaru je održan 4. Mostar Open turnir u karateu. Na turniru su nastupila djeca u preko 570 kategorija. Karate klub Zrinjski je nastupio sa 16 natjecatelja i osvojio 15 odličja raznog sjaja u katama i borbama.

Zlatna odličja su osvojili Antonio Palameta, Rafaela Ćorić i Kristijan Palameta. Srebrena odličja su osvojili Ana Zrno , Iva Zrno, Ivan Talić, Vito Aničić, Loris Ćorić, Roberto Krstić dok su bronce osvojili Lara Pehar ,Patrik Bohm, Iva Bukovac, Karlo Raspudić, Lovro Žulj i Ivano Detki.

Starija Ekipa nastupila je na turniru u Poreču koji je bio izborni turnir za odlazak na Europsko prvenstvo. Tri natjecateljice, jedna bronca i jedno 5 mjesto pokazatelj su odličnih rezultata u jakoj konkurenciji.

Dora Rezić osvojila broncu i ostala na prvom mjestu u poretku za odlazak na europsku smotru nakon pretposljednjeg izbornog turnira.