Borsa: Moniki zlato, Josipi srebro

Iz Judo kluba Borsa poslali su rezultate državnog prvenstva za kadete i kadetkinje, ml. seniore i seniorke koje je održano protekli vikend u Istočnom Sarajevu.
Sport / Ostali sportovi | 19. 10. 2020. u 12:19 Bljesak.info

Državno prvenstvo za kadete i kadetkinje, te mlađe seniore i seniorke održano je ovog vikenda u Istočnom Sarajevu.

Prvenstvu je pristupilo preko 300 natjecatelja iz 50 judo klubova. Nastupali su svi kvalificirani natjecatelji.

U konkurenciji kadetkinja odličjima su se okitili Monika Zadro i Josipa Brvenik.

Monika je osvojila zlatno odličje, te tako obranila prošlogodišnju titulu državne prvakinje, dok je Josipa ovog vikenda zauzela drugo mjesto i postala viceprvakinja te uzrasne kategorije.

U konkurenciji ml. seniora i seniorki osvojeno je sedam odličja.

Viceprvaci su Monika Zadro, Josipa Brvenik, Mario Jozeljic i Darijan Faletar, dok su Marija Naletilić, Mia Maksumić i Josipa Bošković osvojili brončano odličje.

U konkurenciji ml. seniorski Borsa je zauzela 1. mjesto, a u konk. kadetkinja 3. mjesto.