Old Bridge Mostar Open 2022

Nova iskustva za judaše mostarske Neretve i nove medalje iz jiu jitcu

"Naši članovi, iako dosta neiskusni u ovom sportu danas su dali sve od sebe te uspjeli doći do tri medalja i zauzeti ekipno 15 mjesto od ukupno 19 ekipa", priopćio je JK Neretva Mostar
Sport / Ostali sportovi | 09. 11. 2022. u 08:25 Bljesak.info

"Ovog puta klub je nastupio na Brazilian JIU JITSU turniru "OLD BRIDGE, MOSTAR OPEN 2022". Naši članovi, iako dosta neiskusni u ovom sportu danas su dali sve od sebe te uspjeli doći do tri medalja i zauzeti ekipno 15 mjesto od ukupno 19 ekipa. Na turniru je nastupilo preko 200 natjecatelja iz CRO, SRB, BRA, UKR, GER i BiH.

Zlatnu medalju osvojio je Adnan Demirović +89,3 kg (White )Juvenile 2

Brončane medalje osvojili su: Srđan Ajvaz do 94,3 kg (Blue) Adult i Domagoj Jozeljić do 100,5 kg (White) Adult

Četvrto mjesto zauzeo je Sergej Jarendić +89,3 kg (White) Juvenile 2

Sve čestitke našim sjajnim momcima! Prvi nastup i odlični rezultati! Kapa do poda! Koristimo priliku da se zahvalimo organizatoru Sportsko društvo "Reflex" Mostar i Tomislavu Pinjuhu (Slava MMA-Mostar) na pomoći", priopćio je JK Neretva Mostar.