Bravo!

14 medalja za bh. paraplivačice

Natjecanje je vrednovano po paraplivačkim klasama u organizaciji Plivačkog kluba Zadar.
Sport / Ostali sportovi | 22. 05. 2023. u 10:26 Bljesak.info

Natjecatelji Plivačkog kluba SPID iz Sarajeva osvojili su 14 medalja na tradicionalnom sedmom Otvorenom regionalnom prvenstvu za paraplivače "Zadar 2023".

Na međunarodnom paraplivačkom natjecanju nastupilo je trinaest ekipa iz Slovenije, Bosne i Hercegovine i Hrvatske s ukupno 106 natjecatelja.

Plivački klub SPID Sarajevo nastupio je s četveročlanom ekipom koja je imala 14 četrnaest startova, od čega su popravili deset osobnih rekorda.

Kanita Šabanović i Elmedina Đocaj osvojile su po četiri zlatne medalje. Hena Godinjak bila je jednom zlatna i dva puta brončana dok su Lejli Sporišević pripyala tri srebra.

Trenerski tandem Plivačkog kluba SPID iz Sarajeva činile su Ilda Kukuruzović i Amra Arapović.