Plemići bez problema

Zrinjski nadigrao Radnik, Bilbija izbio na prvo mjesto strijelaca

Zrinjski je okrunio apsolutnu dominaciju protiv Radnika s golovima Juranovića, Biblije i Todorovića za rutinsku 3:0 pobjedu.
Sport / Nogomet | 10. 04. 2021. u 20:32 S.B. | Bljesak.info

Mostarski Zrinjski svladao je bijeljinski Radnik s 3:0 i tako barem na 24 sata izbio na drugu poziciju u Premijer ligi.

Iako uvjerljiv rezultat čak i ne dočarava uvjerljivost kojom su Plemići nadigrali Radnik, kojeg su posve razbili, pogotovo u prvom poluvremenu.

Zrinjski je došao u vodstvo u 11. minuti, kada je na asistenciju Josipa Ćorluke pogodio Dragan Juranović. Isti igrač mogao je postići još jedan gol, ali je njegov udarac zaustavila vratnica.

Bljesak.info / Dalibor Kozić imao pune ruke posla

U prvom poluvremenu domaći su imali apsolutnu dominaciju i dvaput su tražili jedanaesterac, no Admir Husić nije uvažio njihove zahtjeve.

Dominacija Zrinjskog nastavila se i u drugom poluvremenu, no tek u 76. minuti pao je drugi gol. Damir Zlomislić bio je asistent, a strijelac Nemanja Bilbija koji je prekinuo post u 2021. godini i koji se s 11 golova izjednačio s Obrenom Cvijanovićem na vrhu liste strijelaca.

Bljesak.info / Damir Zlomislić

Konačni rezultat 3:0 postavio je Ognjen Todorović koji je pogodio s lijeve strane na asistenciju Dinka Trebotića.