Dva gola Jedinstvu

Zrinjski s "drugom" ekipom rutinski do polufinala Kupa

HŠK Zrinjski je i u uzvratnoj utakmici svladao Jedinstvo iz Bihaća s 2:0 te se plasirao u polufinale Kupa BiH gdje brani naslov osvojen prošle godine.
Sport / Nogomet | 13. 03. 2024. u 17:15 M.V. | Bljesak.info

Zrinjski je i u uzvratu očekivano svladao federalnog prvoligaša iz Bihaća, ekipu Jedinstva, te tako ovjerio plasman u polufinale Kupa BiH. Nakon što je u Bihaću bilo 1:0 za Plemiće, u uzvratu je pred oko tisuću gledatelja Zrinjski bio nešto uvjerljiviji pobijedivši s 2:0.

Trener Zrinjskog Željko Petrović poslao je na teren skoro posve novu ekipu u odnosu na utakmicu s Borcem, a takva momčad je već nakon pola sata riješila sve dvojbe.

U 4. minuti Kerim Memija nabacio je loptu u šesnaesterac, a Nardin Mulahusejnović je lijepim skokom pogodio glavom za vodstvo Zrinjskog. U 27. minuti bilo je 2:0, a udarcem s oko 17 metara svoj prvijenac za Zrinjski postigao je Luka Lukanić.

Domaći su mogli do još barem jednog pogotka, ali nisu imali ni sreće. Pogotovo Tomislav Kiš koji je dvaput pogodio okvir gola, po jednom u svakom poluvremenu.

Zrinjski se tako u polufinalu priključio dobojskoj Slozi, a ostale polufinaliste doznat ćemo danas i sutra.