Fešta u Bihaću

Zrinjski napunio tribine u Bihaću i odnio minimalnu pobjedu

U prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine mostarski Zrinjski svladao je Jedinstvo u Bihaću s 1:0.
Sport / Nogomet | 28. 02. 2024. u 14:50 M.V. | Bljesak.info

Aktualni pobjednik Kupa Bosne i Hercegovine, mostarski HŠK Zrinjski, bio je veliki favorit kod bihaćkog Jedinstva, jedinog niželigaša u četvrtfinalu Kupa Bosne i Hercegovine.

Plemići su očekivano slavili pobjedu, ali za uzvrat u Mostaru imaju samo jedan gol razlike. Trener Željko Petrović izmijenio je skoro cijelu postavu u odnosu na prvenstveni ogled s Igmanom, a među 11 se prvi put našao i povratnik u Zrinjski, Toni Šunjić.

Takva postava izborila je 1:0 pobjedu, a jedini pogodak postigao je Aldin Hrvanović u 44. minuti. U 56. minuti domaći su imali priliku da izjednače jer je u svom šesnaestercu Damir Zlomislić igrao rukom.

Ipak, udarac Imamagića obranio je Goran Karačić. Inače, susret se igrao na lošem travnjaku ali pred dobro ispunjenim tribinama. Korektnu utakmicu zasjenio je tek vrlo grub prekršaj Franka Sabljića na domaćem igraču Momku Kojiću, ali Sabljić je prošao tek sa žutim kartonom.