Druga utakmica na pripremama

Zrinjski bolji od Varaždina

Susret koji se igrao dva puta po 60 minuta otišao je na stranu gostiju rezultatom 3:1.
Sport / Nogomet | 24. 06. 2023. u 23:47 Bljesak.info

U sklopu priprema za narednu sezonu, ali i nastupa na euro sceni, nogometaši Zrinjskog su odigrali i drugu kontrolnu utakmicu. Nakon Mure, ovaj put je protivnik bio hrvatski prvoligaš Varaždin. Susret koji se igrao dva puta po 60 minuta otišao je na stranu gostiju rezultatom 3:1. Nakon prvog poluvremena vodio je Varaždin, a u 25. minuti poentirao je Fran Brodić na asistenciju Tonija Teklića. Tim je rezultatom zaključen prvi dio.

Sljedeća promjena rezultata dogodila se u 70. minuti kada je prvak BiH izjednačio preko Tomislava Kiša kojeg je proigrao Josip Ćorluka. Zrinjski je sljedeći pogodak postigao u 86. minuti preko Marija Tičinovića, da bi 12 minuta kasnije poentirao i Matija Malenkušić.