Zenica

Zrinjski bolji od Čelika

Odigravanje utakmice u Zenici je zbog snijega bilo upitno, ali su organizatori uspjeli da očiste teren i osposobe ga za igranje.
Sport / Nogomet | 09. 12. 2017. u 15:52 Fena

Nogometaši Zrinjskog savladali su kao gosti ekipu Čelika u Zenici rezultatom 1:3.

Domaćini su poveli u sedmoj minuti golom Mahmutovića, ali su se gosti u nastavku susreta pokazali kao znatno bolja ekipa i golovima Pezera, Handžića i Bilbije zasluženo slavili.

Cijelo vrijeme igranja utakmice padao je snijeg i uvjeti za igru bili su izuzetno teški, a napadač Čelika i jedini strijelac za crveno-crne na ovoj utakmici Aidin Mahmutović je zbog povrede napustio meč.