Kamo je nestao Ramos?

Zinedine Zidane: Ramos se malo ukakao, morao je u toalet

Na tiskovnoj konferenciji, osim dojmova o utakmici, Realov trener Zinedine Zidane bio je upitan zašto je Serio Ramos misteriozno nestao na nekoliko minuta.
Sport / Nogomet | 10. 03. 2018. u 21:16 Bljesak.info

U subotnjoj utakmici na gostovanju protiv Eibara madridski Real je ubilježio tijesnu pobjedu kojom si je i dalje osigurao treću poziciju na tabeli. Meč je okončan s 2:1 u korist aktualnog španjolskog prvenstvenog prvaka, a oba je pogotka postigao Cristiano Ronaldo (34', 84').

Tijekom i nakon utakmice u centru se pozornosti pronašao Sergio Ramos. U 73. minuti ogleda, pri rezultatu 1:1, Realov kapetan otrčao je s terena, premda nije bio zamijenjen jer su tri izmjene već bile obavljene. Susret se nastavio, a Kraljevski klub zaigrao je s deset igrača. Sergio Ramos na travnjak se vratio nakon nekoliko minuta odsustva.

"Mislim da se Sergio malo usrao. Imao je veliku nuždu. Otišao je u toalet i brzo se vratio", otkrio je Zinedine Zidane.