Spavaš li mirno Vega Vincente?

Vratar Mainza novi ''šef'' društvenih mreža: Gdje je lopta?

Urnebesni potez vratara Mainza ''zapalio'' je društvene mreže
Sport / Nogomet | 05. 11. 2017. u 09:40 Bljesak.info

Vratar Robin Zentner obilježio je dvoboj svog Mainza i Borussije Mönchengladbach (1:1) u 11. kolu Bundeslige. Dvije momčadi osvojile su po bod u susretu na kojem su oba gola pala nakon kornera. Prvo je Mainz u vodstvo doveo Diallo u 19, a domaćin izjednačio preko Vestergaarda u 67. minuti.

No, vratar Mainza u 31. minuti napravio je urnebesan potez i zapalio društvene mreže.

Njemu je jedan od suigrača vratio loptu, nakon čega je Zentner primio, ali je ono prošla iza njega. Međutim, Nijemac to nije primjetio već se nastavio ponašati kao da je ona u njegovim nogama te praktički želio dodati imaginarnu loptu.

To je sve pokušao iskoristiti Stindl, ali se vratar gostiju na vrijeme osvrnuo i shvatio što je napravio, te uspio otkloniti opasnost pred golom.